#17 Przypadki Agaty W. – Sandra Borowiecky
Grudzień 19, 2017
#18 Baśniarz – Antonia Michaelis
Styczeń 16, 2018

Pierwsze urodziny bloga. Małe podsumowanie

Dokładnie 9 Grudnia blog Oczarowana Czytaniem obchodził swoje pierwsze urodziny. Tak, od urodzin minął już miesiąc, a ja dopiero o tym piszę. Był mały poślizg, brak czasu, ale już jestem 🙂

Trochę słabiutko wyszedł mi ten pierwszy roczek, bo pojawiły jedynie 53 wpisy, z tego tylko 17 recenzji książek. Wydaje mi się jednak, że jak na pierwszy rok to całkiem nieźle, ale oczywiście mogłoby być lepiej. Będzie – w kolejnych latach.

Przez ostatni rok poznałam wiele ciekawych osób oraz blogów. Nauczyłam się obsługi WordPressa (co jest rewelacyjne!), zaczęłam robić własne banery na bloga i FB. Nawiązałam wiele wspaniałych znajomości, przeczytałam kilka naprawdę świetnych książek. Nawiązałam kilka współprac z autorami (jak na razie pojedyncze, ale zawsze coś :)) Czego chcieć więcej? A no tylko tego, aby czytać więcej i pisać częściej. Ciągle jednak brakuje czasu, ale chyba nie tylko mnie.

W kolejnym roku życzę sobie lepszych recenzji, więcej książek w biblioteczce, więcej czasu na czytanie i pisanie. Moim czytelnikom, którzy po odwiedzeniu Oczarowanej zostali ze mną – dziękuję. Za każdy komentarz, za każde przeczytane słowo i za to, że od czasu do czasu wpadacie 🙂 Jestem niesamowicie szczęśliwa, że ktoś czyta moje wypociny, zwane recenzjami oraz wpisy okołoksiążkowe.

Dziękuję!

18 Komentarze

 1. nonienotak pisze:

  Gratulacje! Widzę, że nasze blogi są niemal rówieśnikami 🙂 ściskam mocno kciuki za to, żeby więcej czytania i pisania udało się w tym roku!

 2. DeVi102 . pisze:

  Gratuluje!!! Tez mialam niedawno urodzinki wiec wiem jakie to mega super hiper uczucie! 😀 Kolejnego roku!!

 3. UNIVI pisze:

  Gratuluję i życzę wytrwałości w blogowaniu 🙂 Mój blog obchodził urodziny we wrześniu 😀

 4. Gosiaczek pisze:

  Gratuluję i życzę wytrwałości 🙂

 5. Rolaka pisze:

  Ja uważam, że właśnie ważna jest także ta strona techniczna i nowe umiejętności, które zdobyłaś. Nie tylko pisania samych recenzji człowiek uczy się poprzez pisanie bloga, również te zdolności techniczne są istotne, a potem mogą okazać się przydatniejsze w życiu niż pisanie recenzji (potwierdzam doświadczeniem. Kilka projektów ze studiów się dzięki temu zrobiło!)
  Pozdrawiam i zapraszam w swoje skromne, złośliwe progi!

 6. Życzę Ci, abyś na koniec tego roku była z niego niesamowicie zadowolona! 🙂

 7. Gratuluję i życzę wytrwałości w blogowaniu! 🙂

 8. Sonia Czyta pisze:

  Odwiedziłam i zostanę 🙂 Zobaczyłam Cię na Twitterze i wpadłam sprawdzić, co u Ciebie, a tu urodziny bloga! 🙂 Super! Gratuluję wszystkich dotychczasowych sukcesów. Niedociągnięciami się nie przejmuj. I trzymam kciuki za cały rok! 🙂 Pozdrawiam :*

 9. […] TAGu nominuję Kasię z bloga Niekulturalnie.pl; Grażynkę z bloga Czytaninka i Paulę z bloga […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *