#17 Przypadki Agaty W. – Sandra Borowiecky
Grudzień 19, 2017
#18 Baśniarz – Antonia Michaelis
Styczeń 16, 2018

Pierwsze urodziny bloga. Małe podsumowanie

Dokładnie 9 Grudnia blog Oczarowana Czytaniem obchodził swoje pierwsze urodziny. Tak, od urodzin minął już miesiąc, a ja dopiero o tym piszę. Był mały poślizg, brak czasu, ale już jestem 🙂

Trochę słabiutko wyszedł mi ten pierwszy roczek, bo pojawiły jedynie 53 wpisy, z tego tylko 17 recenzji książek. Wydaje mi się jednak, że jak na pierwszy rok to całkiem nieźle, ale oczywiście mogłoby być lepiej. Będzie – w kolejnych latach.

Przez ostatni rok poznałam wiele ciekawych osób oraz blogów. Nauczyłam się obsługi WordPressa (co jest rewelacyjne!), zaczęłam robić własne banery na bloga i FB. Nawiązałam wiele wspaniałych znajomości, przeczytałam kilka naprawdę świetnych książek. Nawiązałam kilka współprac z autorami (jak na razie pojedyncze, ale zawsze coś :)) Czego chcieć więcej? A no tylko tego, aby czytać więcej i pisać częściej. Ciągle jednak brakuje czasu, ale chyba nie tylko mnie.

W kolejnym roku życzę sobie lepszych recenzji, więcej książek w biblioteczce, więcej czasu na czytanie i pisanie. Moim czytelnikom, którzy po odwiedzeniu Oczarowanej zostali ze mną – dziękuję. Za każdy komentarz, za każde przeczytane słowo i za to, że od czasu do czasu wpadacie 🙂 Jestem niesamowicie szczęśliwa, że ktoś czyta moje wypociny, zwane recenzjami oraz wpisy okołoksiążkowe.

Dziękuję!