#36 Pan Perfekcyjny – Jewel E. Ann
Wrzesień 30, 2018
[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA] Obietnica – Ewa Pirce
Październik 2, 2018

#37 Zakochani po uszy – Jenn McKinlay

Zakochani po uszy jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością Jenn Mc Kinlay, a czy udane?

Przekonajcie się sami.

Książka, w której dwojga bohaterów łączy czworonożny kupidyn w postaci psa. Ta urocza suczka w książce odgrywa dość znaczną rolę. Jako miłośniczka piesków muszę przyznać, że miło było czytać o tym, jak zwierzaki mają duży pływ na życie ludzi, jak i potrafią „pomóc” rozkwitnąć kiełkującym w nich uczuciom.

Za kontenerem na śmieci, obok skorup tego, co wyglądało na kilka doniczek z azaliami, siedział brązowy pies

Mackenzie Harris wyjechała z Bluff Point po tym, jak została porzucona przez Setha przed ołtarzem. Dodatkowym upokorzeniem był fakt, że mężczyzna znika wraz z największym wrogiem Mac – Jessicą. Mac powraca po siedmiu latach, by wziąć udział w ślubie swojej przyjaciółki Emmy. Zaraz po przybyciu do miasteczka zamiast przyjaciółki spotyka czekającego na nią Gavina. Muszę dodać, że jej założeniem było unikanie go przez cały pobyt – no i zonk, nie wyszło.

W stu procentach szanuje twoje uczucia, ale zamierzam podjąć próbę zmiany twojego zdania co do nas jako przyjaciół

Mac i Gavina łączy niechlubne wspomnienie wspólnie spędzonej nocy, a zwarzywszy na to, że nasz bohater jest młodszym bratem Emmy – nie jest to powód do chluby. W międzyczasie pojawia się szczeniak, przez którego Mac pojawia się na progu gabinetu Gavina i to muszę wspomnieć, że nasz przystojniak jest weterynarzem. W takiej sytuacji Gavin postanawia, że nie pozwoli Mac wymazać siebie z jej pamięci i zamierza stać się dla niej kimś więcej niż wstydliwą przygodą sprzed lat.

Mniej więcej w środku nocy materac się lekko ugiął i dwadzieścia kilo szczeniaka umościło się między nogami dwojga wtulonych w siebie ludzi, śpiących snem sprawiedliwego. Dla Azalii było to członkowie jej nowego stada i nie zamierzała spuszczać ich z oczu

Książka dla miłośników zwierząt i nie tylko. Przyznam, że Gavin jako weterynarz prezentował się całkiem przyjemnie. Mackenzie momentami była denerwująca, ale nie było to nagminne i nie rzutowało na postrzeganie w/w powieści. Książka dość przyjemna w odbiorze czyta się niezwykle szybko i, mimo że nie zapada jakoś szczególnie w pamięć, warto się zapoznać z jej treścią. Napisana lekkim, prostym językiem, momentami potrafi rozbawić. Taka niewymagająca lektura, idealna na chłodne, długie jesienne wieczory.

 

    Dane o książce

  • Data wydania: 19 Lipca 2018
  • Tytuł oryginału : Bluff Point # 1. About the dog
  • Liczba stron: 320
  • Wydawnictwo: Kobiece
Za możliwość przeczytania dziękuję Wydawnictwu Kobiece

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *