[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA] Obietnica – Ewa Pirce
Październik 2, 2018
#38 Pozwól mi zostać – Tijan Meyer
Październik 6, 2018

[ZAPOWIEDŹ] Tylko żywi mogą umrzeć D. B. Foryś

Autorka D. B. Foryś od trzech lat jest związana z Grupą Literacką Ailes. Do tej pory wydała opowiadania w dwóch antologiach: „MDS: Miłosne Rewolucje” oraz „Godzina Diabła” (zawiera prequel powieści „Tylko Żywi Mogą Umrzeć”).

Uwielbia komiksowych superbohaterów, pop art, Aurorę oraz ciastka kokosowe.

 

Opis okładkowy: 

Mam na imię Tessa i, odkąd pamiętam, prowadzę podwójne życie. Jestem barmanką za dnia, za to nocami zamieniam się w żądną krwi łowczynię demonów. Dlaczego to robię? Och, nie zrozumcie mnie źle, przecież nie wybrałam takiego zajęcia, ponieważ jest ekscytujące i bezpieczne, pieniądze też nie grały tutaj żadnej roli, nikt mi w końcu za to nie płaci.

Tropię i zabijam wyłącznie dlatego, że posiadam nad nimi niespotykaną przewagę: w połowie jestem jedną z nich…

 

Dodatkowy opis promocyjny:

Ile osób potrzeba do rozpętania Apokalipsy? Co powiecie na: Tess – cierpiącą na fasmofobię łowczynię istot nadprzyrodzonych, Kiliana – tajemniczego nieznajomego z zamiłowaniem do słodyczy, Remiela – irytującego medium z zapędem do nekromancji, Gabriela – egzorcystę, proboszcza, spowiednika i żartownisia w jednym, oraz Leonardo – eksperta od ziół. Dream Team. Świat nie ma się czego obawiać. Ludzkość z pewnością zostanie ocalona!

 

Książka już w Listopadzie!