Operator telefonii HaloNet postanawił zachęcić swoich użytkowników do zintensyfikowanego zasilania kont telefonicznych oferując w zamian darmowe seanse filmowe na platformie VoD tvscreen.pl.

Pomimo, że parę dni temu powitaliśmy lato, aura nas nie rozpieszcza a za oknem zamiast oślepiającego słońca widzimy strugi padającego deszczu.

Doskonale w taką pogodę wpisuje się promocja „Oglądanie za Doładowanie”. Organizator (telefonia VoIP HaloNet) ma dla uczestników darmowe kody, które stanowią „bilet wstępu” na platformę VoD o nazwie tvscreen.pl. Kody otrzyma osoba, która będąc użytkownikiem HaloNet doładuje swoje konto telefoniczne w terminie do 15.07 br. odpowiednią kwotą pieniężną, minimum to 29 zł, wpłacając ją na podane konto bankowe z prawidłowym tytułem przelewu. Co można zyskać wpłacając np. 34 zł.

Za tą kwotę można rozmawiać ponad 485. minut z wybranymi polskimi lub niemieckimi numerami stacjonarnymi lub realizować krótsze bądź dłuższe (w zależności od stawki za minutę rozmowy) połączenia na komórkę czy telefon stacjonarny zlokalizowane w dowolnym kraju. Wpłacona kwota, może zostać przeznaczona na odpowiadające nam opcje telekomunikacyjne zawarte w cenniku HaloNet.

Oprócz tego, w ramach promocji wpłacający otrzyma dwa kody. Pierwszy z nich daje możliwość korzystania przez 48 godzin z jednego filmu, którego odtworzenie w podstawowym cenniku platformy tvscreen.pl kosztuje 6,90 zł. W tej lub niższej cenie na tvscreen.pl umieszczone są takie tytuły jak: „Okrucieństwo nie do przyjęcia” z G.Clooneyem i C.Zeta-Jones, „Van Helsing”, „Kroniki Riddicka”, „American Gangster”, „Wakacje Jasia Fasoli” i kilkanaście innych wartych polecenia i obejrzenia tytułów. Drugi kod umożliwia odtwarzanie przez 30 dni tytułów, które wchodzą w skład pakietu „Dla Dzieci” albo pakietu „NGC”. Pakiet „Dla Dzieci” to kilkanaście bajek i filmów animowanych na czele z Misiem Beniaminem, bajkami braci Grimm, Krecikiem i Disco robaczkami. Skrót NGC to National Geographic Channel i jak łatwo się domyśleć w pakiecie znajdziemy filmy dokumentalne, emitowane na tym kanale. Pakiet „Dla Dzieci” na serwisie tvscreen.pl wyceniono na 29,90 zł. Zatem jak łatwo policzyć wpłacając 34 zł otrzymujemy (przy wyborze pakietu „Dla Dzieci”) opcje warte 70,80 zł, dzięki temu zyskujemy ponad 50%. Promocja jest warta uwagi zatem zachęcam do skorzystania z niej.