Kim jestem?

Hej, jestem Justyna. Żona swojego męża, optymistka, ale czasem realistka. Czytaniem zaraziła mnie moja mama kiedy byłam małą dziewczynką. Nie mam na swoim koncie dużej ilości przeczytanych książek, ciągle nadrabiam, więc jeszcze wiele przede mną.

Postanowiłam założyć swoje miejsce w sieci, żeby podzielić się z Wami opiniami o przeczytanych przeze mnie książkach, obejrzanych filmach i serialach oraz o muzyce, która mnie kręci. Nie jestem profesjonalnym krytykiem bądź znawcą, recenzje każdej książki są tylko moją osobistą, skromną opinią i odczuciami na temat tego, co przeczytałam lub obejrzałam.

Co czytam?

Lubię czytać książki o różnej tematyce, lecz te najbliższe mojemu sercu są: romanse, książki obyczajowe, horrory i thrillery, kryminały i fantastykę. Wydaje mi się, że odnajdę się w każdym temacie. Od czasu do czasu sięgnę też po ciekawe biografie sportowców lub podróżników oraz literaturę faktu.

Co do filmów, kocham komedie romantyczne, uwielbiam horrory i  żaden mi nie straszny. Z seriali często wybieram te z tematyką problemów społecznych, nastolatków, lub po prostu wielkie telewizyjne hity, czyli np. Gra o Tron. Nie stronię od żadnego gatunku.

Mam nadzieję, że skoro już przyciągnęłam Twoją uwagę, zostaniesz na dłużej.

Jeśli chcesz nawiązać współpracę kliknij  tutaj