[ZAPOWIEDŹ] Córka pedofila – Ewa Pirce

Już 28 Października nakładem Wydawnictwa Czarnoksiężnika swoją premierę będzie miała wspaniała książka pt. „Córka Pedofila”. Jest to debiutancka powieść Ewy Pircektóra rozłoży na łopatki niejedną osobę. Książka z gatunku Young Adult, dotykająca bardzo poważny problem społeczny, ale nie jest to historia zawierająca tylko te złe chwile. Jest ona także przesiąknięta miłością, mimo bardzo trudnego tematu. Możliwe, że tytuł zniechęca i nasuwa się myśl, że będzie to tylko smutas do popłakania, ale uwierzcie mi, że po przeczytaniu tej książki, tak jak ja, będziecie ją bardzo dobrze wspominać. Poruszy ona wszystkie zakątki waszej głowy i serca.

Zainteresowanych zakupieniem tej lektury, w imieniu autorki zapraszam do klikania w link Kup córkę pedofila autorki Ewy Pirce

 

Opis książki

Są wydarzenia, które poruszają do głębi.
Są ludzie, obok których nie jesteś w stanie przejść obojętnie.
Są opowieści, co – raz opowiedziane – już na zawsze z Tobą pozostają.
Są doświadczenia zmieniające nas na całe życie…

Taka właśnie jest historia Lexi – nastolatki, jaką możesz znać, dziewczyny innej niż wszystkie.

„Książka, która wciąga już od pierwszego zdania. Napisana językiem tak doskonale dobranym, że postaci są jak żywe, dialogi wstrząsająco autentyczne, a historia zarazem prawdziwa w swoim wyrazie, jak i hollywoodzka w swym rozmachu. Powieść, która wstrząsa czytelnikiem, a następnie rozkochuje go w sobie, aby na końcu zaskoczyć i wzruszyć do łez. Nie może się nie podobać”.
(Eryk Edwardsson – autor „Pamiętnika lesbijki”)

Historia zainspirowana prawdziwymi zdarzeniami.

Ewa pojawi się także na Targach Książki w Krakowie 28 Października, więcej info poniżej, gdzie osobiście będziecie mogli poznać autorkę, porozmawiać z nią oraz otrzymać autograf. Bardzo żałuję, że mnie tam nie będzie. Zazdroszczę wszystkim, którzy się tam pojawią.

 • Agnieszka Kaniuk

  Bardzo zainteresowała mnie ta ksiazka. Zapisuję tytuł i datę premiery.
  kocieczytanie.blogspot.com

 • Iskierka_czyta

  Umiesz zaintrygować, choć dopiero co trafiłam na Twój blog. Również zapisuję sobie ten tytuł i zapewne go kupię 🙂

  Pozdrawiam gorąco i zapraszam,
  http://iskraczyta.blogspot.com/

  • Dziękuję za odwiedziny 🙂

   Serdecznie Ci polecam tę książkę. Takie debiutanckie powieści trzeba reklamować i zrobić wokół nich szum, bo jest naprawdę warta zachodu 🙂

   Pozdrawiam gorąco. Z pewnością do Ciebie zajrzę 🙂

 • Tematyka tej książki jest chyba dla mnie za ciężka.

  Pozdrawiam
  zakladkadoksiazek.pl

  • Trochę rozumiem Twoje obawy, sama przed przeczytaniem całej książki bałam się tej historii. Później jednak zmieniłam zdanie i bardzo polubiłam. Temat pedofilii jest tylko jednym wątkiem w tej książce. Jest wiele pozytywnych emocji, za które pokochałam Lex 🙂 jeśli zdecydujesz się na przeczytanie, zapewniam, że się nie zawiedziesz.

 • Przyznam, że zaciekawiła mnie ta książka. 🙂

 • Zapowiada się ciekawie. Może się skuszę 🙂

 • Tytuł wstrząsający, ale być może się na nią skuszę. Pozdrawiam 🙂

  • Owszem, tytuł może odstraszyć, ale wnętrze książki jest warte zachodu 🙂