Wymarzonym krajem na cudowne, słoneczne urlopy jest Chorwacja. Mamy tam nie tylko gwarancję pogody, ale też ciekawe miejsca do zwiedzania, cudowne krajobrazy, smakowite jedzenie, pyszne wino i serdecznych ludzi z sercem na dłoni.
Zwłaszcza jeśli jesteśmy zainteresowani spędzeniem urlopu na wodzie. Opłaca się w takiej sytuacji nawiązać kontakt z Czarter Chorwacja, gdzie znajdziemy motorowe łodzie, żaglówki i jachty na każdą kieszeń. Łodzie są bezpieczne, łatwe w obsłudze. W razie potrzeby firmy gwarantują pomoc i konieczne szkolenie. Wymagany jest patent co najmniej sternika, lecz w przypadku jego braku, można bez problemu wynająć sternika chorwackiego.
Urlop można zaplanować albo całkowicie na łodzi, albo podzielić na łódź i ląd. Warto bowiem zobaczyć przeurocze, małe, bajkowe zatoczki i każdą noc spędzić gdzie indziej. Zatrzymać jacht, gdy ma się na to ochotę, wykąpać się i żeglować dalej.
Chorwacja nadal ma przystępne ceny, dlatego warto zaplanować tam niepowtarzalny urlop dla singli, par czy całych rodzin.