Integracja bywa różna, albo jest to impreza aktywnego wypoczynku, albo impreza rozrywkowa. Wśród pracowników nie wszystkie osoby się lubią i nie wszystkie osoby są zabawne, albo nie wszystkie osoby chcą pokazać swoje prawdziwe oblicze. Dlatego dobrym pomysłem jest zatrudnienie dziewczyn, które nazywane bywają fordanserki, a głównym ich zadaniem jest rozkręcenie imprezy.

Fordanserki to dziewczyny, które sprawią, że impreza będzie wesoła, taneczna i pełna humoru, nie są to panie do towarzystwa, a dziewczyny pełne humoru z dystansem do siebie, ładne, młode i miłe, które rozbawią, roztańczą i sprawią, że impreza nabierze życia i kolorów. Tego typu dziewczyny to prawdziwe lwice parkietowe, rozweselą każde towarzystwo największych smutasów, a przy tym zabawa będzie bardzo wesoła i urozmaicona obecnością dziewczyn posiadających dużo werwy.
Fordanserki to dziewczyny bardzo aktywne i atrakcyjne, zatrudniane na imprezy nie tylko integracyjne, ale także na różnego rodzaju eventy lub w ogóle zatrudniane przez kluby.