Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego ludzie potrafią z takim zapałem i uczuciem podejmować się danych rzeczy ? Jak to się dzieje, że osiągają kolosalne sukcesy w swoich dziedzinach i czerpią z tego mnóstwo satysfakcji i radości ? Odpowiedź jest prosta- posiadają ogromną motywację do spełnienia marzeń !

Na pewno kiedyś w dzieciństwie marzyłeś o czymś, a może nawet w tej chwili o czymś marzysz. W końcu czym by było bez tego życie. Zwykłą rutyną i wykonywaniem codziennych zadań niczym robot zapewne. Patrzeniem w lustro i niedostrzeganiem uśmiechu…

Jeśli jednak posiadasz nie ważne jak wielkie marzenia, może nie wydające się zbytnio realne, to nigdy ich nie zaprzestań. Jeśli jesteś przeświadczony o tym, że już za późno to znowu się mylisz. Jedyne co możesz teraz albo w końcu zrobić to zacząć to robić ! Mam na myśli podejmowanie wszelkich działań ku spełnieniu tych marzeń. Zobacz Przyjacielu jak czas szybko leci, nie ma nad czym się zastanawiać tylko działać.

Może trafiłeś w strefę komfortu i dobrze Ci w tym „gniazdku”, ale czujesz, że czegoś Ci brakuje. Być może jesteś kolejną osobą, która dała się wciągnąć w świat iluzji, w których nie dostrzegasz swojej wyjątkowości i możliwości. Niewykluczone, że kiedyś poniosłeś porażkę i się sparzyłeś, ale to było kiedyś. Jest tylko tu i teraz. Właśnie teraz spisz na kartkę rzeczy, które chcesz zrobić za tego żywota. Robiąc to spróbuj wyobrazić sobie maksymalnie siebie w tej roli. Poczuj radość, że spisanie marzeń to krok ku zrealizowaniu ich. Zobacz oczami wyobraźni obrazy z korzyściami, jakie płyną z tego faktu. To da Ci motywację !

Teraz wydrukuj sobie na ścianę obrazy, które najlepiej przedstawiają Twoje marzenia. Może to być piękny dom, podróż do egzotycznego miasta, piękna kobieta czy samochód. Wieczorami przed snem patrz w te obrazy z uczuciem jakby to się właśnie urzeczywistniło. Niech podświadomość koduje pozytywne emocje.

Tylko pamiętaj, aby działać w tym kierunku. Samo myślenie to świetna podstawa do kolejnego etapu, czyli już Twojej strategii w jaki sposób chcesz to osiągnąć i pracy. Myślę, że już wiesz jak się zmotywować. Życzę Ci wytrwałości i pasma sukcesów.