Zapewne zastanawiasz się o co chodzi. Możesz uznać, iż wiara to wiara, nic nadzwyczajnego, jednak zobacz jak istotną rolę odgrywa w życiu każdego z nas.

Niektórym pojęcie wiary kojarzy się tylko z wiarą dla wyznawania jakiejś religii. Bardzo często zapominają, że istnieje również wiara we własną osobę. Nie wiedzą, że pielęgnowanie jej ma wielki wpływ na nas samych i nasze otoczenie.

Każdy posiada jakieś marzenia. To piękna rzecz, jednak istnieje druga strona medalu. Ludzie, którzy mają niesamowicie nadzwyczajne i wielkie marzenia, niestety nie wierzą, że może udać się je zrealizować. Są przegrani już na starcie. Dlaczego się tak dzieje, że nawet nie ośmielą się, by pomyśleć nad tym, że któregoś dnia w końcu się zrealizują ? Odpowiedź jest prosta. Ich podświadomość została tak zaprogramowana. Bardzo często biorą w tym udział osoby trzecie, które „wybijają” nam z głowy piękne pomysły, wtedy na prawdę człowiek zadaje sobie pytanie jak uwierzyć w siebie.

Być może chcesz zostać gwiazdą show biznesu, patrzysz w telewizor i podziwiasz ludzi z tej branży, ale w duchu sobie mówisz ; przecież to tylko garstka osób, jak niby miałbym się tam znaleźć, to jednak jakiś absurd… Właśnie Ci ludzie, którzy tam zaistnieli mieli WIARĘ W SIEBIE. Nie odbierali początkowych przeciwności losu za zły znak, bo WIERZYLI, iż w końcu osiągną swoje marzenia.

Możliwe, że zastanawiasz się jak uwierzyć w siebie. Jest to proste, niż Ci się wydaje, a nawet bardzo proste. Stań przed lustrem i na cały głos wykrzycz z siebie: WIERZE W SIEBIE, MOGĘ WSZYSTKO !. Powtarzaj to przez tydzień po kilkanaście razy dziennie, tylko nie rób tego od niechcenia, mów to z pełnym przekonaniem i ekscytacją ! Tak na prawdę TY I TYLKO TY WYZNACZASZ GRANICE SWOICH MOŻLIWOŚCI. Uwierz w to, że dla Ciebie nie ma rzeczy nie możliwych. Tylko pamiętaj, iż wiara bez uczynków martwa jest…