I mam nadzieję, że będziemy czytać wspólnie! Zapraszam serdecznie do lektury nowego numeru e-magazynu o książkach „Czytam”. W czwartym już w tym roku, czerwcowym wydaniu (kolejne numery ukazują się zawsze w pierwszych dniach miesiąca) znajdziecie znakomite wywiady z jedną z najlepszych współczesnych polskich poetek – Ewą Lipską, jak również z tegorocznym laureatem Silesiusa – Piotrem Matywieckim.

 

Są w „Czytam” literackie podróże – zaczynamy od wędrówki śladami Maxa Cegielskiego. Są porady, gdzie publikować. Tym razem Niżej Podpisany poleca nam Scribd. Jest komentarz do sposobu przyznawania literackich nagród – „Niech będzie spektakularnie”. Jest świetny felieton Jana Koźbiela „Lepsze/gorsze, bo polskie”.

Jest „Krzyk bez echa” – czyli wywiad z debiutującą młodą pisarką, Martą Magaczewską. Są relacje z Warszawskich Targów Książki i Międzynarodowych Targów Książki. Są wyznania byłego wyrobnika tabloidu – Wojciecha Wardejna. Wreszcie – nasi recenzenci tradycyjnie wybierają najciekawsze nowości wydawnicze dostępne na rynku. To wszystko w czerwcowym „Czytam”.

Jeśli chcecie na bieżąco otrzymywać informacje o kolejnych wydaniach, zapraszam do lektury tego blogu lub też do dołączenia do grona fanów „Czytam” na Facebooku – wystarczy jeden KLIK!