Dzień bloga obchodzimy już od pięciu lat 31 sierpnia. Ale ja dopiero w tym roku postanowiłem przyłączyć się do tej ze wszech miar godnej świętowania inicjatywy 😉

I zacznę od narzekania. A mianowicie, skoro z punktu widzenia portali blogowych jest to najważniejszy dzień w roku, bo jest to ICH dzień właśnie, to dlaczego na głównej stronie Bloxa nie ma najmniejszej nawet treści o tym, że dzisiaj jest właśnie taki dzień obchodziny???

Zupełnie inaczej wypada to na przykład na konkurencyjnym blogu.pl

Blog Day 2009

A teraz do rzeczy. Głównym zwyczajem 31.08 jest zamieszczanie na swoim blogu, w „dniowoblogowym” wpisie odnośników do wartych polecenia blogów. I tak też będzie 🙂 Proszę Państwa.

Ponieważ jednak przy okazji łańcuszka Kreative Blogger wypisałem jakiś czas temu polecane i czytane przeze mnie blogi, a poza tym o tych może dowiedzieć się każdy wchodząc na podstronę horrorstory Linki, to dzisiaj będę polecał pięć blogów, o których nigdy wcześniej nie wspominałem. Dodatkowo wszystkie te blogi łączy tematyka – która być może nie wszystkich zainteresuje, ale ja czytam o tym z prawdziwą pasją. Są to blogi poświęcone Internetowi: portalom społecznościowym, blogom, miniblogom… itp. Dodam, że wszystkie pięć na bardzo, bardzo dobrym poziomie.

🙂

A więc jeżeli ktoś poza samym blogowaniem lubi sobie też o blogowaniu poczytać, a także o tym, co piszczy w netowej trawie warto się skusić 🙂

https://izbieractwo.pl/

https://blog.kurasinski.com/

https://mediacafepl.blogspot.com/

https://klimowicz.blox.pl/html

https://perturbacje.blogspot.com/

🙂