Wolny wieczór? – Jest! Gin z tonikiem? – Jest! Kawowe mufiny? Są! Deszcz za oknem? Jest. Zimna kawa z mlekiem? – Jest!* I żeby nie przedłużać: Jest też Dzień bloga. Więc zgodnie ze zwyczajem, który na Horror Story rozpocząłem rok temu, zgodnie z zasadami, publikuję odnośniki do pięciu dobrych i wartych poznania blogów.

Sprawdźcie sami.

Na początek dwa metablogi. Oczywiście ja pochodzę z czasów, kiedy blogi zakładało się z naiwności i chęci dzielenia się swoją pasją. Wtedy nie było gotowych blogów z przepisem na to, jak pisać internetowy dziennik. Wszystko robiło się „na czuja” i… wychodziło różnie, ale była dobra zabawa. (Ci, którzy pamiętają The Day and The Time, wiedzą o co chodzi) Teraz wszystkiego można się dowiedzieć z poważnych artykułów, jak być profesjonalnym blogerem. Polecam dwa, naprawdę dobre, pouczające i zwyczajnie ciekawie.

https://zarabianie-na-blogu.pl/

https://lepszyblog.pl/

Jeden bardzo, bardzo, bardzo dobry blog. O oszczędzaniu.

https://oszczedzanie.net/

I na koniec dwa blogi, stosunkowo niedawno odkryte. Genialny Foto-blog o brzydkim-ładnym Wrocławiu i blog o książkach dwóch poważnych dam (którego nazwa mi się niemożliwie kojarzy z jednym programem kulinarnym). To jest taki pożądny blog o książkach, gdzie jest dużo do czytania, dużo spojlerów i dużo odnosników i analiz. Generalnie dużo czytania.

https://brzydki.wroclaw.pl/

https://dwiepowaznedamy.blogspot.com/

————————————————————————–

* jest dzień bloga, więc można pisać o pierdołach. rozgrzeszam się.