Konkurs na tytuł fikcyjnej powieści o zombie przyspożył mi sporo kłopotów z wybraniem zwycięzcy Wszystkie teksty były bardzo fajne, ale też tematyka konkursu bardzo czcigodna i inspirująca. 🙂

Ostatecznie najbardziej mnie rozbawiły tytuły autorstwa Angels czyli Netka. Dane do wysłania powieści proszę przesłać na adres meilowy cedroo@gazeta.pl

Tymczasem chciałem poinformać, że niedawno założyłem oficjalny profil bloga na facebooku, o jakże zaskakującej nazwie Horror Story Blog.

Horror Story Blog

Wszystkich chętnych namawiam do lubienia. Zwłaszcza, że planuję wzmożyć aktywność na blogowym profilu kosztem mojego osobistego konta.

Z tej okazji ogłaszam kolejny konkurs. Nie, nie trzeba lajkować profilu na siłę, żeby wziąść w nim udział 😉

Wystarczy tradycyjnie w kometarzach zamieścić odpowiedzi na konkursowe zadanie.

A konkursowe zadanie jest takie: Napisać w kilku zdaniach prequel mojej horrorowej mini-opowieści, jaką zamieściłem w opisie bloga na Facebooku. Historia brzmi następująco:

„Kiedy Bruce wszedł do pokoju, jego oczom ukazał się potworny widok. Niemożliwe do opisania Monstrum z kosmosu zaanektowało już większą część dziecięcego pokoiku. Zielony śluz spływał obleśnie po krawędzi łóżeczka, na którym zazwyczaj spokojnie zasypiała malutka córeczka Bruce’a. Teraz widać było jedynie bezkształtną, potworną maź z dziesiątkami malutkich oczu w formie wypustek.
Nie mogę tego tak zostawić – pomyślał Bruce i szybkim, zdecydowanym krokiem podszedł do komputera. Zdezorientowany i przerażony zdołał wystukać jeszcze tylko adres pewnego bloga, zanim kreatura dosięgła go swoimi licznymi, klejącymi mackami. Pomoc nadeszła spóźniona”.

Do wygrania 4-książki. Za pierwsze miejsce antologie Trupojad i Pokój do wynajęcia. Za drugie Demony Łukasza Śmigiela, za trzecie Bestia Świerczaka.